Διαδικτυακή διάλεξη με τίτλο “Πρώιμες Σχέσεις – μοντέλα σχέσης. Προσεγγίζοντας το σχεσιακό ζητούμενο στη μάθηση”

Η Κοσμητεία της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών διοργανώνει,

σε συνεργασία με το Κοινοτικό Κέντρο Ψυχικής Υγείας Παιδιών και Εφήβων της Ψυχιατρικής Κλινικής του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, την Περιφερειακή Διεύθυνση Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπ/σης Ηπείρου και το Περιφερειακό Κέντρο Εκπ/κού Σχεδιασμού (ΠΕ.Κ.Ε.Σ.) Ηπείρου,

διαδικτυακή διάλεξη, με ομιλήτρια την κ. Τζούλια Κούλλουρου, Παιδοψυχίατρο, Γ.Ν.Ι. Γ.  Χατζηκώστα, με θέμα:

Η ομιλία απευθύνεται σε Εκπαιδευτικούς Π/θμιας & Δ/θμιας Εκπαίδευσης και θα είναι ανοικτή στα μέλη της Πανεπιστημιακής Κοινότητας.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στις  14 Ιανουαρίου 2021, ημέρα Πέμπτη και ώρα 18.30 μ.μ.

Μετά την ομιλία θα ακολουθήσει συζήτηση.

Ο σχετικός σύνδεσμος της εκδήλωσης:  https://minedu-secondary2.webex.com/minedu-secondary2/onstage/g.php?MTID=e147d5bd7eb2f482e940cc8455173da2a

Για να συνδεθείτε θα χρειαστεί να εισάγετε τον κωδικό της εκδήλωσης (Event Password): 1111

Η σύνδεση θα γίνει μέσω Webex, που παραχώρησε το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων στην Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Ηπείρου, για τη συγκεκριμένη σειρά ομιλιών.

Αναφέρουμε ότι πρόκειται για την τέταρτη ομιλία σειράς διαλέξεων που θα ακολουθήσουν κατά το τρέχον ακαδημαϊκό έτος.

Με τιμή
Ευαγγελία Καραγιαννοπούλου